Po konferencji czas na… imprezę! - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Po konferencji czas na… imprezę!

Po konferencji czas na… imprezę!

Nic tak skutecznie nie łączy pracowników jak wspólna impreza. Dlatego po konferencji warto zadbać o odpowiednio zorganizowaną uroczystość.
Nic tak skutecznie nie łączy pracowników jak wspólna impreza. Dlatego po konferencji warto zadbać o odpowiednio zorganizowaną uroczystość.


Jeżeli nie chcemy aby bankiet przerodził się w zwykłą imprezę z dużą ilością alkoholu, warto zadbać o szczegóły. Możemy na przykład zorganizować imprezę tematyczną- dobrym pomysłem będzie staropolska biesiada, podczas której pracownicy nabędą nową, wyjątkową wiedzę a przy okazji będą się świetnie bawić. Można zorganizować różnorakie atrakcje, z których każdy wybierze coś dla siebie. Przy okazji biesiady staropolskiej może to być na przykład lepienie garnków czy próbowanie tradycyjnych, polskich wyrobów.


Pod hasłem biesiady staropolskiej możemy zorganizować również różnego rodzaju zabiegi zdrowotne czy kosmetyczne stylizowane na średniowieczne obyczaje. Może to być na przykład kąpiel w beczce. Byłoby dobrze gdyby cała impreza odbywała się na zewnątrz- to daje więcej możliwości takich jak zorganizowanie ogniska, które wniesie do imprezy wyjątkowy klimat.Jeśli chcemy trochę bardziej zaszaleć, możemy zorganizować pokazy rycerskie czy średniowieczne tańce- coś, co zainteresuje wszystkich pracowników. Wybór ilości oraz rodzaju atrakcji zależy tylko od nas!


Stylizowana impreza to bardzo dobry pomysł na relaks. Na rynku jest wiele ofert, które pomogą nam sprawić, że konferencja będzie wspominana nie tylko jako pożytecznie spędzony czas, ale również wyjątkowe przeżycie.
Data publikacji: 25.06.2014

 
Zobacz również

Tropikalna integracja?

Tropikalna integracja?

Czas spędzony na konferencji może być nie tylko konstruktywny ale również miły. Jest to znakomita okazja do integra [..]

Konferencja na sportowo

Konferencja na sportowo

Spotkanie biznesowe wcale nie musi oznaczać sztywnego siedzenia za biurkiem. Obecnie na rynku istnieje wiele ofert, [..]

Czas na relaks!

Czas na relaks!

Konferencje, spotkania biznesowe i szkolenia nierozerwalnie wiążą się z pracą w korporacji a ta, jak wiadomo, jest [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Polecamy obiektywoj.
Zobacz również
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjelodz.info
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl