Jak się ubrać na konferencję? - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Jak się ubrać na konferencję?

Jak się ubrać na konferencję?

Na wszelkich spotkaniach biznesowych nieodłącznym elementem jest odpowiedni strój-od niego również wiele zależy. Jak się ubrać, aby wyglądać dobrze i tak samo się czuć?
Jak powszechnie wiadomo, powiedzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą” zazwyczaj się sprawdza, zwłaszcza jeśli chodzi o biznesowe spotkania. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego warto wcześniej się do niego przygotować.


Jeśli chodzi o mężczyznę- obowiązkowa jest marynarka. Niestety, jeżeli konferencja odbywa się latem, nie możemy zrezygnować z tej części garderoby, możemy jednak zmienić jej formę- warto wybrać jasną marynarkę z nieco lżejszych materiałów. Takie rozwiązanie sprawi, że będziemy wyglądać elegancko i świeżo. Nie ma nic gorszego niż zwykła, czarna marynarka w upalne dni.
W kwestii butów sprawa jest jeszcze prostsza- najlepiej postawić na buty brązowe (oczywiście do letniej stylizacji). Wszelkie sandały czy inne buty z odkrytą stopą są wykluczone!

Kobiety powinny zwracać największą uwagę na to, żeby wyglądać elegancko i… skromnie. Wszelkie fantazje w kwestii stroju mogą wydać się po prostu zbyt odważne. Dlatego preferowane są raczej ciemne, stonowane kolory. Pod uwagę możemy wziąć również odcienie zieleni. Nie warto przesadzać z biżuterią, która może stworzyć niepotrzebny chaos w całej stylizacji. Jeśli chodzi o buty, oczywiście wszelkie odkryte modele nie wchodzą w grę.W stroju przeznaczonym na biznesowe spotkania najważniejsze są prostota i minimalizm.


Strój na konferencji jest bardzo istotny, niezależnie od tego, czy bierzemy w niej czynny udział. Sama sytuacja jest dość stresująca, dlatego dobrze zadbać o strój, w którym będziemy się czuli elegancko i wygodnie.

Data publikacji: 27.06.2014

 
Zobacz również

Wiosenne oferty w Hotelu Mazowiecki

Wiosenne oferty w Hotelu Mazowiecki

Hotel Mazowiecki znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim- uroczym miasteczku sąsiadującym z Łodzią. Piękna okolica za [..]

Weekendowy wypad za miasto

Weekendowy wypad za miasto

Hotel Kruk to miejsce idealne zarówno jeśli chodzi o indywidualny urlop, jak i zorganizowane spotkanie grupowe. Ama [..]

Najlepsze te małe kina...

Najlepsze te małe kina...

Hotel Stare Kino Cinema Residence to idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią pomysłowe miejsca. [..]

Konferencja w sercu lasu

Konferencja w sercu lasu

Centrum Polski to pod względem przyrodniczym najpiękniejsze miejsce na wypoczynek! Na organizatorów konferencji cze [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Polecamy obiektywoj.
Zobacz również
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjelodz.info
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl