Konferencje Łódź, miasto Sulejów - 1 obiekt konferencyjny

www.konferencjelodz.info

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
konferencje Łódź - 1 obiekt konferencyjny

Hotel Podklasztorze

Sulejów, ul. Władysława Jagiełły 1

Więcej

 
Najnowszy artykuł

Tropikalna integracja?

Tropikalna integracja?

Czas spędzony na konferencji może być nie tylko konstruktywny ale również miły. Jest to znakomita okazja do integracji z kolegami i koleżankami z pracy, dlatego warto zadbać o odpowiednią atmosferę.

Do konferencji warto przygotować się kilka miesięcy przed ponieważ jej zorganizowanie pochłania dość dużo czasu, pieniędzy i energii. Najważniejszy jest pomysł, dlatego warto zastanowić się, jacy są nasi pracownicy, co lubią, w czym czują się dobrze. Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo firm organizujących tego typu imprezy, dlatego nie powinno być problemów z realizacją nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów.


Dobrą koncepcją jest zorganizowanie tak zwanej imprezy tematycznej, co sprawi że impreza będzie utrzymana w jednym, konkretnym klimacie. Konferencja niekoniecznie musi się kojarzyć ze sztywnym siedzeniem przy stole- warto wykazać się choć odrobiną kreatywności.


Tropiki?

Jeśli chcemy aby pracownicy nie czuli się zestresowani i spięci, warto zastanowić się nad imprezą urządzoną w tropikalnym stylu- na rynku istnieją firmy, które oferują przygotowanie takiego spotkania od początku do końca. Można w ten sposób zaplanować cały program konferencji, który będzie zawierał dodatkowe atrakcje. Warto nieco przedłużyć konferencję-tak, aby urządzić również część nieoficjalną, na której będziemy mogli zająć się jedynie rozrywką.


Firmy organizujące tropikalne imprezy są w stanie urządzać imprezy tak naprawdę wszędzie- wszystko zależy od preferencji klienta. Dlatego jeśli chcemy przekształcić nasz szary biurowiec w plażę pełną palm-nic prostszego !

Źródło: Salekonferencyjne.pl

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Polecamy obiektywoj. łódzkie

Centrum Biznesowe Faktoria

Centrum Biznesowe Faktoria

Łódź

Sal konferencyjnych3

Miejsc noclegowych0

więcej Zobacz więcej

Hotel Dobieszków **

Hotel Dobieszków **

Łódź

Sal konferencyjnych7

Miejsc noclegowych95

więcej Zobacz więcej

Zobacz również
Konferencje, integracja