Konferencje Łódź, miasto Rąbień AB - 1 obiekt konferencyjny

www.konferencjelodz.info

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
konferencje Łódź - 1 obiekt konferencyjny

BORYNA - Centrum Konferencyjno-Bankietowo-Wypoczynkowe

Rąbień AB, ul. Wycieczkowa 2/10, (k. Łodzi w pobliżu Aleksandrowa Łódzkiego na trasie 71)

Więcej

 
Najnowszy artykuł

Tropikalna integracja?

Tropikalna integracja?

Czas spędzony na konferencji może być nie tylko konstruktywny ale również miły. Jest to znakomita okazja do integracji z kolegami i koleżankami z pracy, dlatego warto zadbać o odpowiednią atmosferę.

Do konferencji warto przygotować się kilka miesięcy przed ponieważ jej zorganizowanie pochłania dość dużo czasu, pieniędzy i energii. Najważniejszy jest pomysł, dlatego warto zastanowić się, jacy są nasi pracownicy, co lubią, w czym czują się dobrze. Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo firm organizujących tego typu imprezy, dlatego nie powinno być problemów z realizacją nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów.


Dobrą koncepcją jest zorganizowanie tak zwanej imprezy tematycznej, co sprawi że impreza będzie utrzymana w jednym, konkretnym klimacie. Konferencja niekoniecznie musi się kojarzyć ze sztywnym siedzeniem przy stole- warto wykazać się choć odrobiną kreatywności.


Tropiki?

Jeśli chcemy aby pracownicy nie czuli się zestresowani i spięci, warto zastanowić się nad imprezą urządzoną w tropikalnym stylu- na rynku istnieją firmy, które oferują przygotowanie takiego spotkania od początku do końca. Można w ten sposób zaplanować cały program konferencji, który będzie zawierał dodatkowe atrakcje. Warto nieco przedłużyć konferencję-tak, aby urządzić również część nieoficjalną, na której będziemy mogli zająć się jedynie rozrywką.


Firmy organizujące tropikalne imprezy są w stanie urządzać imprezy tak naprawdę wszędzie- wszystko zależy od preferencji klienta. Dlatego jeśli chcemy przekształcić nasz szary biurowiec w plażę pełną palm-nic prostszego !

Źródło: Salekonferencyjne.pl

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Polecamy obiektywoj. łódzkie

Centrum Biznesowe Faktoria

Centrum Biznesowe Faktoria

Łódź

Sal konferencyjnych3

Miejsc noclegowych0

więcej Zobacz więcej

Hotel Dobieszków **

Hotel Dobieszków **

Łódź

Sal konferencyjnych7

Miejsc noclegowych95

więcej Zobacz więcej

Zobacz również
Konferencje, integracja